Roleta zewnętrzna – W starym i nowym budownictwie rolety stanowią najlepsze rozwiązanie termoizolacyjne. Różnorodność stosowanych systemów i kolorów sprawiają, że rolety te sprawdzają się doskonale w każdych warunkach montażowych, także jako dodatkowy element w gotowych już budynkach.Wszystkie rolety dają możliwość zastosowania wielu udogodnień takich jak: podnoszenie silnikiem, automatyczne ryglowanie, sterowanie pilotem oraz rożnego rodzaju przełącznikami. W zestawach z napędem elektrycznym możliwe jest skorzystanie z programatorów sterujących otwieraniem i zamykaniem rolet w zależności od pory dnia i warunków pogodowych.

Rolety są świetnym zabezpieczeniem przed:włamaniem, wandalizmem, hałasem, utrata ciepła, promieniami słonecznymi.

Rolety w skrzynce ALU. Rolety systemu ALU przeznaczone są do montażu w obiektach już istniejących. W stanie zrolowanym średnica zwoju rolety jest bardzo mała. Oznacza to niewielkie zapotrzebowanie przestrzeni montażowej. System ALU stanowi równocześnie izolację cieplną i akustyczną. Skrzynki aluminiowe oferowane są w kilku różnych wersjach: ścięte pod kątem 45º, 20º oraz skrzynki zaokrąglone. Wszystkie osłony dopasowują się harmonijnie do obiektów i mogą być montowane w różnych wersjach kolorystycznych. System roletowy ALU umożliwia montowanie rolet zarówno na elewacji jak i do stolarki okiennej.

Rolety w skrzynce PCV. System rolet naokiennych w skrzynce PCV daje wiele możliwości. Rolety w skrzynce PCV mogą być stosowane jako rolety naokienne standardowe (bez zabudowy lub zabudowane od strony zewnętrznej) oraz jako rolety naokienne do zabudowy (zabudowane od strony wewnętrznej lub zabudowane całkowicie). Rolety można stosować w nowym budownictwie lub przy modernizacji już istniejących budynków.

Zalety systemu PCV firmy :- estetyczny wygląd, – łatwe w montażu złącza kątowe,- łatwy dostęp do wnętrza rolety przy konserwacji, dzięki zastosowaniu szerokiej klapy rewizyjnej, – możliwość zastosowania elementów zabezpieczających roletę przed podniesieniem z zewnątrz,- zapewniona doskonała izolacja termiczna i akustyczna.

Zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta

Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski

ul. Nowo Osiedle 11, 19-203 Grajewo

Tel: 86-272-43-48